We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Db-5ht Gc Column. 30m. 0.25mm. 0.25µm. 7" Cage. Compatible With 5890. 6890. 7820. 7890. 8860. 8890. And Non-Systems.
List Price
$875.00
Your Price
$875.00
Agilent Db-5ht Gc Column. 30m. 0.25mm. 0.25µm. 7" Cage. Compatible With 5890. 6890. 7820. 7890. 8860. 8890. And Non-Systems - JW
NETA PART:
AGIGOV-122-5732
MFG.PART:
122-5732
UNSPSC:
41115710
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Capillary Tubing | High Temperature Fused Silica |
| Film Thickness | 0.25 µm |
| Format | 7 inch |
| Inner Diameter (ID) | 0.25 mm |
| Length | 30 m |
| Length (m) | 30 m |
| Phase | DB-5ht |
| Polarity | Low Polarity |
| Temperature Range | -60 °C-400 °C |
| UNSPSC Code | 41115710 |
| With Smart Key | No |
| SKU | AGIGOV-122-5732 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 122-5732 |
| UM | EA |
| UNSPSC | 41115710 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |