We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent J&W Db-Heavywax Intuvo Gc Column Module. 30 M. 0.32 Mm. 0.25 Μm. (Compatible Only With The Intuvo 9000 Gc System)
List Price
$1,112.00
Your Price
$1,112.00
Agilent J&W Db-Heavywax Intuvo Gc Column Module. 30 M. 0.32 mm. 0.25 Μm. (Compatible Only With The Intuvo 9000 Gc System) - JW
NETA PART:
AGIGOV-123-7132-INT
MFG.PART:
123-7132-INT
UNSPSC:
41115710
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Capillary Tubing | Fused Silica |
| Film Thickness | 0.25 µm |
| Format | Intuvo |
| GC Column Type | WAX |
| Inner Diameter (ID) | 0.32 mm |
| Length | 30 m |
| Phase | DB-HeavyWAX |
| Polarity | High Polarity |
| Temperature Range | 40 °C-280/290 °C |
| UNSPSC Code | 41115710 |
| With Smart Key | Yes |
| SKU | AGIGOV-123-7132-INT |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 123-7132-INT |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41115710 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |