We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent J&W Db-Bac1 Ultra Inert Gc Column. 30 M. 0.53 Mm. 3.00 Μm
List Price
$947.00
Your Price
$947.00
Agilent J&W Db-Bac1 Ultra Inert Gc Column. 30 M. 0.53 mm. 3.00 Μm - JW
NETA PART:
AGIGOV-125-9334UI
MFG.PART:
125-9334UI
UNSPSC:
41115710
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Capillary Tubing | Fused Silica |
| Film Thickness | 3 µm |
| Format | 7 inch |
| GC Column Type | Ultra Inert |
| Inner Diameter (ID) | 0.53 mm |
| Length | 30 m |
| Phase | DB-BAC1 Ultra Inert |
| Temperature Range | 20 °C-270 °C |
| UNSPSC Code | 41115710 |
| With Smart Key | No |
| SKU | AGIGOV-125-9334UI |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 125-9334UI |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41115710 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| MSDS URL | Click here |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |