We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Fused Silica Tubing. Deactivated. 5 M. 0.32 Mm. 0.43 Mm Od
List Price
$81.10
Your Price
$81.10
Agilent Fused Silica Tubing. Deactivated. 5 M. 0.32 mm. 0.43 mm Od - JW
NETA PART:
AGIGOV-160-2325-5
MFG.PART:
160-2325-5
UNSPSC:
41115710
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Capillary Tubing | Fused Silica |
| Inner Diameter (ID) | 0.32 mm |
| Length | 5 m |
| Outer Diameter (OD) | 0.43 mm |
| Product_Sub_Model | 0.32 mm x 5 m |
| UNSPSC Code | 41115710 |
| SKU | AGIGOV-160-2325-5 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 160-2325-5 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41115710 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Height | 5 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |