We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Ce Capillary. Universal. Bare Fused Silica. 100 Μm/75 Cm
List Price
$59.20
Your Price
$59.20
Agilent Ce Capillary. Universal. Bare Fused Silica. 100 Μm/75 Cm - 58
NETA PART:
AGIGOV-190-0331
MFG.PART:
190-0331
UNSPSC:
41105305
Manufacturer:
Agilent Technologies
| CE Capillary | Bare. universal |
| Capillary Material | Bare fused silica |
| Effective Length (cm) | 75 cm |
| ID (µm) | 100 µm |
| Inner Diameter (ID) | 0.1 mm |
| Length | 750 mm |
| Total Length (cm) | 100 cm |
| UNSPSC Code | 41105305 |
| SKU | AGIGOV-190-0331 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 190-0331 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41105305 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Height | 5 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |