We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent J&W Hp-5ms Ultra Inert Gc Column. 15 M. 0.25 Mm. 0.25 Μm. With Smart Key. For 8890 Gc System
List Price
$538.00
Your Price
$538.00
Agilent J&W Hp-5ms Ultra Inert Gc Column. 15 M. 0.25 mm. 0.25 Μm. With Smart Key. For 8890 Gc System - JW
NETA PART:
AGIGOV-19091S-431UI-KEY
MFG.PART:
19091S-431UI-KEY
UNSPSC:
41115717
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Capillary Tubing | Fused Silica |
| Film Thickness | 0.25 µm |
| Format | 7 inch |
| GC Column Type | Ultra Inert |
| Inner Diameter (ID) | 0.25 mm |
| Length | 15 m |
| Phase | HP-5ms Ultra Inert |
| Polarity | Low Polarity |
| Temperature Range | -60 °C-325/350 °C |
| UNSPSC Code | 41115710 |
| With Smart Key | Yes |
| SKU | AGIGOV-19091S-431UI-KEY |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 19091S-431UI-KEY |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41115717 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |