We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Isis-Ds. Sample Tubing. Ptfe. 0.8 Mm Id. 1.6 Mm Od. 5 M Length. Suitable For Isis-Ds Used With 7500 Icp-Ms
List Price
$117.00
Your Price
$117.00
Agilent Isis-Ds. Sample Tubing. Ptfe. 0.8 mm Id. 1.6 mm Od. 5 M Length. Suitable For Isis-Ds Used With 7500 Icp-Ms - AA
NETA PART:
AGIGOV-5064-8016
MFG.PART:
5064-8016
UNSPSC:
41115411
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Chemical Compatibility | Aqueous Organic solvents Strong acids |
| Inner Diameter (ID) | 0.8 mm |
| Instrument Compatibility | 7500 |
| Length | 5 m |
| Outer Diameter (OD) | 1.6 mm |
| UNSPSC Code | 41115411 |
| Where Used | ISIS-DS |
| SKU | AGIGOV-5064-8016 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 5064-8016 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41115411 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | Origin Varies |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Height | 5 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |