We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Vial. Snap Top. Amber. Write-On Spot. 2 Ml. 1.000/Pk. Vial Size: 12 X 32 Mm (11 Mm Cap)
List Price
$284.00
Your Price
$284.00
Agilent Vial. Snap Top. Amber. Write-On Spot. 2 mL. 1.000/PK. Vial Size: 12 X 32 mm (11 mm Cap) - 58
NETA PART:
AGIGOV-5183-4506
MFG.PART:
5183-4506
UNSPSC:
41121806
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Cap Size | 11 mm |
| Certified | No |
| Compatibility | Agilent Perkin Elmer Shimadzu Thermo Varian/Bruker |
| Glass Tint | Amber |
| Height | 32 mm |
| Product Type | Vial |
| Technique | GC LC |
| UNSPSC Code | 41121806 |
| Vial Dimensions | 32 mm x 12 mm |
| Vial Type | Snap |
| Volume | 2 mL |
| Width | 12 mm |
| Write-On | Yes |
| SKU | AGIGOV-5183-4506 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 5183-4506 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41121806 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1000 |
| MinOrderQty | 1 |
| Height | 5 |
| Weight | 6.500000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |