We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Splitless. Ui. Fritted Liner. Low. 870 Μl. 4 Mm. 5/Pk
List Price
$275.00
Your Price
$275.00
Agilent Splitless. Ui. Fritted Liner. Low. 870 Μl. 4 mm. 5/PK - 58
NETA PART:
AGIGOV-5190-5112-005
MFG.PART:
5190-5112-005
UNSPSC:
41115700
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Compatibility | Agilent |
| Component Type | Inlet liner |
| Deactivation | Ultra Inert |
| Glass Wool | Glass-frit |
| Injection Type | Splitless |
| Inner Diameter (ID) | 4 mm |
| Length | 78.5 mm |
| Liner Geometry | Single taper |
| Outer Diameter (OD) | 6.35 mm |
| Volume | 870 µL |
| SKU | AGIGOV-5190-5112-005 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 5190-5112-005 |
| UM | PK |
| UNSPSC | 41115700 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |