We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent J&W Cp-Wax Intuvo Gc Column Module. For Volatile Amines And Diamines. 25 M. 0.32 Mm. 1.2 Μm. (Compatible Only With The Intuvo 9000 Gc System)
List Price
$917.00
Your Price
$917.00
Agilent J&W Cp-Wax Intuvo Gc Column Module. For Volatile Amines And Diamines. 25 M. 0.32 mm. 1.2 Μm. (Compatible Only With The Intuvo 9000 Gc System) - JW
NETA PART:
AGIGOV-CP7422-INT
MFG.PART:
CP7422-INT
UNSPSC:
41115710
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Capillary Tubing | Fused Silica |
| Film Thickness | 1.2 µm |
| Format | Intuvo |
| GC Column Dim | 25 m x ‚ 1.2 µm |
| Inner Diameter (ID) | 0.32 mm |
| Length | 25 m |
| Length (m) | 25 m |
| Phase | CP-Wax for Volatile Amines and Diamines |
| Polarity | High Polarity |
| Temperature Range | 30 °C-220 °C |
| UNSPSC Code | 41115710 |
| With Smart Key | Yes |
| SKU | AGIGOV-CP7422-INT |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | CP7422-INT |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41115710 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Weight | 10.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |