We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Gc Packed Column In Ultimetal Tubing. 7 Foot (2.13 M) Long. 1/8 Inch Od. 2 Mm Id. Molsieve 5 Å Packing. Mesh Size 45/60. Preconditioned
List Price
$319.00
Your Price
$319.00
Agilent Gc Packed Column In Ultimetal Tubing. 7 Foot (2.13 M) Long. 1/8 Inch Od. 2 mm Id. Molsieve 5 Å Packing. Mesh Size 45/60. Preconditioned - JW
NETA PART:
AGIGOV-G3591-81062
MFG.PART:
G3591-81062
UNSPSC:
41115710
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Inner Diameter (ID) | 2 mm |
| Length | 7 ft (2.13 m) |
| Material | UltiMetal |
| Mesh | 45/60 |
| Outer Diameter (OD) | 0.125 in |
| Support | MolSieve 5Å |
| UNSPSC Code | 41115710 |
| SKU | AGIGOV-G3591-81062 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | G3591-81062 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41115710 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | Netherlands |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Height | 5 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |