We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Gc Packed Column For Large Valve Oven. Ultimetal Tubing. 25.4 Mm Coil. 4 Ft (1.22 M) X 1/8 In. 2.1 Mm. Hayesep N Packing. Mesh Size 80/100.
List Price
$811.00
Your Price
$811.00
Agilent Gc Packed Column For Large Valve Oven. Ultimetal Tubing. 25.4 mm Coil. 4 Ft (1.22 M) X 1/8 In. 2.1 mm. Hayesep N Packing. Mesh Size 80/100. Preconditioned. With 50 Cm X 1/16 Inch. 0.75 mm Welded Ends - JW
NETA PART:
AGIGOV-G3591-81228
MFG.PART:
G3591-81228
UNSPSC:
41115710
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Inner Diameter (ID) | 2.1 mm |
| Length | 4 ft (1.22 m) |
| Material | UltiMetal |
| Mesh | 80/100 |
| Outer Diameter (OD) | 0.125 in |
| Packed Column Configuration | LVO |
| Support | HayeSep N |
| UNSPSC Code | 41115710 |
| SKU | AGIGOV-G3591-81228 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | G3591-81228 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41115710 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | Netherlands |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |