We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Vial. High Recovery. Crimp Top. Clear. 1.5 Ml With 30 Μl Reservoir. 100/Pk. Vial Size: 12 X 32 Mm (11 Mm Cap)
List Price
$196.00
Your Price
$196.00
Agilent Vial. High Recovery. Crimp Top. Clear. 1.5 mL With 30 Μl Reservoir. 100/PK. Vial Size: 12 X 32 mm (11 mm Cap) - 58
NETA PART:
AGIGOV-5182-3454
MFG.PART:
5182-3454
UNSPSC:
41121806
Manufacturer:
Agilent Technologies
| Cap Size | 11 mm |
| Compatibility | Agilent Perkin Elmer Shimadzu Thermo Varian/Bruker |
| Glass Tint | Clear |
| Height | 32 mm |
| Product Type | Vial |
| Repeat Injections | Yes |
| Technique | GC LC |
| UNSPSC Code | 41121806 |
| Vial Dimensions | 32 mm x 12 mm |
| Vial Material | Glass |
| Vial Recovery | High Recovery |
| Volume | 1500 µL |
| Width | 12 mm |
| Write-On | No |
| SKU | AGIGOV-5182-3454 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 5182-3454 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41121806 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | AGICSD |
| Qty | 100 |
| MinOrderQty | 1 |
| Height | 5 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 2 |
| Hazardous | N |
| Energy Star | No |
| Green | No |
| ACT Ecolabel | No |
| Controlled | N |