We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Tubing,Ptfe,16cm With Fittings,3mm Od
List Price
$15.25
Your Price
$15.25
Agilent Solvent tubing, PTFE, 16 cm long, 1.5 mm id, 3.0 mm od - AA
GROUP SKU:
G4280-60034
| Inner Diameter (ID) | 1.5 mm |
| Length | 160 mm |
| Material | PTFE |
| Outer Diameter (OD) | 3 mm |
| System Compatibility | 1220 Infinity II LC System 1260 Infinity LC System |
| Technique | LC |
| UNSPSC Code | 41115720 |
| Use With Instrument | G1311B |
| SKU | G4280-60034 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | G4280-60034 |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41115720 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | Germany |
| ProductLine | AA |
| Qty | 1 |
| MinOrderQty | 1 |
| Height | 5 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 5 |
| Hazardous | N |
| ACT Ecolabel | No |