KEM-D214300
MFG.PART:
D214300
UNSPSC:
Manufacturer:
Kemtech
Kemtech Distilling Head Vigreux Jktd 300mm 24/40; Vigreux Distillation Head, Vacuum Jacketed, Synthware, Joints: 24/40, Thermometer Joint: 10/18, Column Height: 300mm, Approximate Height: 425mm, Approximate Width: 350mm - KEM