We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Agilent Ce Standard Capillary 50um Id, 40cm Lef
List Price
$152.00
Your Price
$152.00
Agilent CE capillary, bare fused silica, 50 µm/40 cm, 2/pk - 58
GROUP SKU:
G1600-60211
| Bubble Factor | 0 |
| CE Capillary | Bare |
| Capillary Material | Bare fused silica |
| Effective Length (cm) | 40 cm |
| ID (µm) | 50 µm |
| Inner Diameter (ID) | 0.05 mm |
| Length | 400 mm |
| Optical Path Length (µm) | 50 mm |
| Product_Color | Green |
| Total Length (cm) | 48.5 cm |
| UNSPSC Code | 41105305 |
| SKU | G1600-60211 |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | G1600-60211 |
| UM | PK |
| UNSPSC | 41105305 |
| Manufacturer | Agilent Technologies |
| Refrigerated-Frozen | N |
| CountryOfOrigin | Germany |
| ProductLine | 58 |
| Qty | 2 |
| MinOrderQty | 1 |
| Height | 5 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 5 |
| Hazardous | N |
| ACT Ecolabel | No |