We use cookies to make your experience better. To comply with the new e-Privacy directive, we need to ask for your consent to set the cookies. Learn more.
Greiner Bio-One 96w Pcr, Half Skirt, Rigid, Clr, 20/Cs
List Price
$203.36
Your Price
$203.36
Greiner Bio-One 96w Pcr Half Skirt Rigid Clr 20/Cs, 20/Cs-652235p - GBO
NETA PART:
GBO-652235P
MFG.PART:
652235P
UNSPSC:
41122102
Manufacturer:
Greiner Bio-One
Basic data
| Product description: | 96W PCR, Half Skirt, Rigid, CLR, 20/cs |
|---|---|
| Sterility: | non-sterile |
| Inner pack (pcs.): | 10 |
| Sales unit (pcs.): | 20 |
Packaging
| Weight per carton: | 0.00 kg |
|---|---|
| Carton dimensions: | 0 x 0 x 0 mm |
| Inner pack (pcs.): | 10 |
| SKU | GBO-652235P |
|---|---|
| Featured | No |
| Supplier Part Number | 652235P |
| UM | CS |
| UNSPSC | 41122102 |
| Manufacturer | Greiner Bio-One |
| CountryOfOrigin | United States |
| ProductLine | GBO |
| Qty | 20 |
| MinOrderQty | 1 |
| Weight | 7.000000 |
| Lead Time | 5 |
| Hazardous | N |
| ACT Ecolabel | No |